Traditionele villa in Valdeolletas. Groot huis met zeer potentieel

Marbella, Marbella, ES

1,540,000€

  • Ref318-01784P-DUP
  • Bedden 6
  • Baden 3
  • Gebouwd 540 m²
  • Plot 992 m²

Geprivilegieerd dorp met veel mogelijkheden om gezinnen te omvatten die veel ruimte zoeken om in te wonen. Met grote breedte in alle ruimtes, biedt deze villa een uitstekende investeringsmogelijkheid in een van de meest populaire gebieden van Marbella.

Het heeft 6 slaapkamers, waarvan twee hebben een eigen badkamer, een met jacuzzi). Er zijn 3 baden, naast grote buitenruimtes die een enorm scala aan buitenruimte geven om het hele jaar door van de zon te genieten.

Het dorp werd ontworpen door twee gerenommeerde architecten in de provincie, die voorzichtig zijn met het detail van alle omgevingen met een dergelijke te bieden een luxe en gastvrije sfeer.

De ruimten zijn als volgt verdeeld:

Kelderinstallatie: Twee grote garages, met een capaciteit van maximaal 4 voertuigen, met trastero-bodega en machinekamer. Toegang door automatische deuren naar de straat en voetgangers van het huis. Totaal: 150,82 m2.

Hoofdinstallatie: Hier is de welcomer die geeft de linkerhand toegang tot een klein onafhankelijk appartement voor de gasten, met twee slaapkamers met ingebouwde kasten en een volledig bad en kussen. Vanuit deze hal kunnen we klimmen naar de klimtrap naar de hoge plant, of we kunnen door de linker deur naar de gemeenschappelijke ruimtes van de villa en de keuken.
De keuken benadrukt zijn helderheid dankzij het grote raam dat toegang geeft tot de buitenporche. Het is een brede en grote keuken met de mogelijkheid om Amerikaanse keuken te worden die de ruimte voor de eetkamer opent, die de verlichting van beide ruimtes zou verhogen, en een moderner design zou creëren.

Vanuit de keuken, kunnen we passeren naar een grote dubbele-hoogte lounge met drie aparte onafhankelijke ruimtes: eetkamer, woonkamer, en woonkamer. Vanuit de woonkamer met schoorsteen heeft u toegang tot een prachtig terras van waaruit u kunt genieten van het uitzicht op de tuin en het zwembad. Dit grote terras van 42 opent stap naar de twee grote veranda’s van 52 m2. We kunnen ook langs scaplinaten naar de kelderplant gaan.

Bovenste plant: Als we de belangrijkste trap beklimmen, vinden we een grote studie en verzending van 22m2 gevoerd planken die de geneugten van elke liefhebber van lezen of studeren. Een rustige ruimte met veel verlichting gedurende de dag, en waarin een opmerkelijke rust wordt ademd. Vanuit het kantoor zelf kunt u uitgaan naar het boventerras met een afmeting van 52 m2, met zuid/oost oriëntatie, waar u kunt genieten van de Middellandse Zee.
In deze tweede plant zijn drie andere slaapkamers, waarvan twee hebben en-suite badkamers. De belangrijkste kamer hoogtepunten door zijn amplitude, al uqe heeft 33,72m2. Hier is een mooie dressoir met ingebouwde kasten en een grote badkamer met jacuzzi, waar je een prachtig raam opent van waaruit je de berg van de schelp kunt zien.

Kenmerken:
Het huis heeft een totale oppervlakte van 333 m2, en een oppervlakte gebouwd met veranda’s en terrassen van 570 m2.
Installatie van zonnepanelen voor warm water
Centrale airconditioninginstallatie
Onafhankelijke machinekamer voor pool debuggen
Brede trastero die gebruikt kan worden als kelder in de kelder.

De aankoop van deze villa impliceert de aankoop van twee onafhankelijke percelen, elk 500 m2, waarop het huis is gebouwd. Dit geeft aanleiding tot de mogelijkheid om een ander dorp te bouwen dat hieraan geliefd is, zonder de noodzaak om segregatie te behandelen omdat het twee termijnen in het register zijn. (Hoewel de eigenaar niet aanraden om dit te doen omdat het huis zou verliezen alle huidige charme die het heeft, en wij vinden hetzelfde.

Locatie:
Het huis is gelegen op de site van Valdeolletas (ook geschreven en bekend als Vallordeta, Ballordeta, en Valdolletas) dat deel uitmaakte van het land waar de katholieke koningen een grond vestigden voor de cavalerie creatie in wat bekend stond als de Horses’ Plate. Een uitgestrekt gebied tussen het klooster van San Francisco en Trampiche en tussen de Guadalpín en de Chorreadero.
In dit gebied vinden we de oudste pijnbomen die we hebben in Marbella, honderdjarige pijnbomen, meer dan 200 jaar oud. Spectaculair, sommige meer dan 40 meter hoog met buitengewone vertakking.

De wijk Valdeolletas staat bekend als een hoogstaande gemeenschap, eigenaren van verschillende nationaliteiten die genieten van een eigen ruimte in Marbella dicht bij alles, op slechts 5 minuten van het strand, het winkelcentrum La Cañada en het hart van Marbella. Omringd door essentiële diensten zoals scholen, kinderdagverblijven, apotheken, restaurants, supermarkten, pallet club en openbaar vervoer. Met gemakkelijke directe toegang tot de snelweg.

In details

  • Bergzijde
  • Gastentoilet
  • Ingang beveiliging
  • Open haard
  • Optioneel meubelen
  • Sauna
  • Solarium
  • Wasruimte
  • Zonnepanelen

Belastingen en Kosten

  • Vraagprijs 1,540,000€
  • Gemeenschap 0 € / jaar
  • IBI 0 € / month
  • Afval 0 € / jaar
Verkoop prijs is exclusief kosten of belastingen. De extra kosten voor de koper: het opschrift en notariskosten, ITP 7%, ofwel 10% van de BTW en de AJD (1.2% over de koopsom) op de nieuwe eigenschappen en onderworpen aan een aantal vereisten te worden voldaan. Deze informatie is onder voorbehoud van fouten, weglatingen, wijzigingen, vóór de verkoop of de terugtrekking uit de markt. Informatieblad beschikbaar, Besluit 218/2005 Okt. 11.

Over de woning

  • Bouwjaar 1989
  • Status Te koop
  • Type eigendom Villa´s
  • Zwembad Privaat
  • Garage Privé
  • Tuin Privaat
  • Oriëntatie SO
  • Niveaus 0

Delen

Vul dan onderstaand formulier in en we nemen contact met je op!

    Ik heb gelezen en ga akkoord met de  Algemene voorwaarden en  Privacy policy.

    Contact

    Telefoon : (34) 952 810 137
    Email : info@levygoldman.com

    Av. José Banus.
    Urb. Playas del Duque.
    Edf. Málaga – Local 2G
    29660 – Marbella – Málaga